Język → Polski

ESP / Projekty /

Projekt Infinite Liquid

↓ Projekt Infinite Liquid
2019
Layer 1
Realizacja zdjęć podwodnych podczas nurkowania w jednej z jaskiń w okręgu Arkadia.
Autor: Laurent Miroult
Realizacja zdjęć podwodnych podczas nurkowania w jednej z jaskiń w okręgu Arkadia.

Nurkowanie w jaskiniach staje się coraz popularniejszą ścieżką dla płetwonurków technicznych nurków i alternatywą w stosunku do często odwiedzanych wraków dla tych, którzy marzą o dotarciu do mniej uczęszczanych miejsc.

Meksyk, Floryda, Francja i Włochy są kultowymi kierunkami na mapie miejsc związanych z nurkowaniem jaskiniowym, jednak wiele osób uważa je za bardzo mainstreamowe. Duch przygody u niemal wszystkich nurków jaskiniowych budzi się w tych tradycyjnych mekkach nurkowania jaskiniowego, jednak z czasem pojawia się chęć odkrywania nowych miejsc. Na szczęście kraje te nie jedyne lokalizacje na świecie, gdzie istnieją niesamowite jaskinie. Dla grupy pionierów i eksploratorów, Grecja okazała się ukrytym skarbem.

Projekt Infinite Liquid ma na celu zaprezentowanie Grecji z jej niesamowitymi i zapierającymi dech w piersiach jaskiniami, jako przyszłej alternatywy dla popularnych lokalizacji.

Jednym z głównych celów projektu było stworzenie materiału promującego piękno greckich Jaskiń w rejonie Arkadia. Rezultat? Niesamowity film, podkreślający piękno i niezbadany charakter greckiego nurkowania jaskiniowego, a nawet identyfikujący jeden lub dwa tropy eksploracyjne.

Wyprodukowany przez wielokrotnie nagradzanych profesjonalnych filmowców i fotografów, którzy również aktywnie eksplorują te jaskinie, film doskonale oddaje realizm wypraw do odległych, wymagających, ale ostatecznie bardzo satysfakcjonujących miejsc.

By dowiedzieć się więcej o projekcie Projekt Infinite Liquid, odwiedź stronę WWW:

Fakty

↓ Data projektu

21 - 29.05.2019

↓ Miejsce
Arkadia, Grecja
↓ Główne cele

Wyprodukowanie filmu dokumentalnego, który pokaże globalnej społeczności nurków jaskiniowych niesamowite możliwości eksploracji jakie Grecja może zapewnić nurkom jaskiniowym.

↓ Zespół
  • Stratis Kas
  • Matteo Ratto
  • Matteo Varenna
  • Simone Villotti
  • Nata Kas
  • Aris Ninios

Zobacz inne projekty, które wsparliśmy

Ty również masz swój wkład!

Wybierając marki zaangażowane w nasz program, bezpośrednio przyczyniasz się do wsparcia jakie możemy zapewnić nurkom ESP na całym świecie. Każdy drobny wkład przyczynia się do osiągnięcia naszych wspólnych celów.

Dziękujemy!

Layer 1

W jaki sposób aplikować?

Podziel się z nami swoją wizją. Chcemy wspierać wyprawy eksploracyjne, działania na rzecz ochrony i projekty, które pogłębiają zrozumienie podwodnego świata.